از قربان تا غدیر

تخفیف

40%
عشق موروثی

عشق و علاقه به پیشه مهمان نوازی و خدمات به صورت موروثی به بنیان گذاران برند گروه هتل های اسکان ، ارث رسیده است . پدربزرگ ، مالک یکی از اولین مسافرخانه های شهر قزوین ، معروف به مسافرخانه مرکزی در خیابان مولوی یکی از مناطق مرکزی و تاریخی قزوین بود .

پدر موسس مسافرخانه آشوری در تهران ، در خیابان قزوین و مسافرخانه و چلوکبابی شقایق در تهران ، میدان امام خمینی (ره) و همچنین در حدود 12 سال نایب رئیس اتحادیه مهمانپذیر های تهران بود .

فرزندان پس از سال ها تجربه در عرصه گردشگری و هتل داری و اداره هتل هایی مانند البرز قزوین ، ایرانشهر و امید در تهران ، تصمیم به تاسیس شرکت ساخت هتل های خاطره خوش با کاربری اقامتی ، ورزشی و توریستی گرفتند و ...

شرکت ساخت هتل های خاطره خوش و برند اسکان

شرکت ساخت هتل های خاطره خوش با کاربری اقامتی ، ورزشی و توریستی به صورت سهامی خاص و به دست برادران فرخ مهر به ریاست و مدیریت عاملی محمد علی فرخ مهر که خود دو دوره به عنوان دبیر و نایب رئیس هیئت مدیره اتحادیه و بیش از سه دوره به عنوان ریاست اتحادیه هتل ها و هتل آپارتمان های استان تهران در حال فعالیت است ، تاسیس شد . 

در گام اول مجموعه تفریحی و ورزشی شار شامل باشگاه بیلیارد ( اسنوکر و ایت بال ) ، کافی شاپ و رستوران فرانسوی با یک معماری و فضا سازی بسیار زیبا و چشم نواز واقع در میدان آرژانتین توسط این شرکت افتتاح و به بهره برداری رسید و همچنین شرکت امتیاز واردات انحصاری میز های رایلی انگلیس را دریافت کرد . این مجموعه با استقبال بسیار خوبی از سوی مردم ، دوست داران ورزش بیلیارد و همچنین جمعی از بازیگران و ورزشکاران مطرح کشور رو به رو شد .

در گام دوم ، شرکت ، هتل فرصت واقع در خیابان شهید موسوی ( فرصت سابق ) را خریداری و برند گروه هتل های اسکان را به عنوان شاخصه اصلی فعالیت شرکت ساخت هتل های خاطره خوش ایجاد کرد . هتل فرصت تخریب و با استاندارد های روز جهانی و با معماری جذاب بازسازی شد و هتل سه ستاره اسکان فرصت افتتاح گردید .

در گام سوم پس از 10 سال از بهره برداری هتل اسکان فرصت ، شرکت اقدام به تخریب مجموعه ورزشی و تفریحی شار کرده و پروژه ساخت هتل چهار ستاره اسکان الوند را کلید زد . پس از سال ها تلاش و کوشش شبانه روزی علی رغم چالش ها و مشکلات بسیار ، پروژه هتل اسکان الوند به پایان رسید و در شهریور ماه سال 1393 به صورت رسمی افتتاح شد .

حالا برند گروه هتل های اسکان با یک سیستم کاملا یکپارچه ، پرسنل کاملا آموزش دیده ، مدیران با تجربه و استاندارد های روز جهان با بیش از 300 شرکت داخلی و خارجی و آژانس های هواپیمایی در تعامل است و توانسته از سوی مشتریان خود نمره قبولی گرفته و افق های با شکوهی را با تکیه بر رضایت مشتریان و شرکای تجاری خود ، ترسیم کند .